میک در مطبوعات
  • Register

درخواست از لوی څارنوالی افغانستان: درباره وزیران متهم به فساد اطلاع‌رسانی کنید

AGO 3rd qutolo۱۶ جدی، ۱۳۹۷: کمیته مستقل مشترک نظارت و ارزیابی مبارزه با فساد اداری (MEC) اعلام کرده که دادستانی افغانستان درباره وزیرانی که متهم به فساد هستند، تحقیق لازم را انجام نداده ‌است.

این نهاد با نشر سومین گزارش خود درباره بخش "عدلی و قضایی" افغانستان از دادستانی این کشور خواسته که تحقیقات خود را درباره وزیرانی که "مدارک کافی مبنی بر اتهام‌شان وجود دارد، به سرعت تکمیل و نتایج تحقیقات خویش را اعلام نماید."

«میک» از سارنوالی خواست به پرونده‌های وزیران متهم به فساد رسیدگی شود

Afghanistan ma ago۱۷ جدی، ۱۳۹۷: کمیته مستقل مشترک نظارت و ارزیابی مبارزه با فساد اداری می‌گوید که لوی سارنوالی درباره وزیرانی که متهم به فساد هستند، تحقیق لازم را انجام نداده ‌است.
کمیته مستقل نظارت و ارزیابی مبارزه علیه فساد اداری(MEC) سومین گزارش خود را دیروز(یکشنبه، 16جدی) در رابطه به تطبیق سفارشات این کمیته در سکتور عدلی و قضایی منتشر کرد و از اداره لوی سارنوالی خواست تا تحقیقات درباره وزیرانی که مدارک کافی مبنی بر اتهام‌شان وجود دارد، به سرعت تکمیل و نتایج تحقیقات آن به زودی اعلام شود.

میک: برای حل نواقصی ارزیابی شده در وزارت معارف تلاش‌های کافی انجام نشده‌است

azadi radio moe

۱۷ عقرب، ۱۳۹۷: کمیتۀ مستقل نظارت و ارزیابی مبارزه با ضد فساد یا میک می‌گوید ارزیابی‌های آن‌ها در ربع دوم سال روان نشان می‌دهد که در بخش‌های مختلف وزارت معارف برخی مشکلات و نواقص وجود دارد.

سوءمدیریت در وزارت معارف؛ «نیمی از آموزگاران توانایی تدریس ندارد، نمایندگان پارلمان در استخدام آن‌ها دخالت می‌کنند.»

etalat e roz moe۱۹ عقرب، ۱۳۹۷: کمتیه‌ی مستقل مشترک نظارت و ارزیابی مبارزه علیه فساد اداری، روز ‌سه شنبه (۱۵عقرب) در یک نشست خبری، گزارش نظارتی‌اش را در مورد تطبیق سفارشات این کمتیه در وزارت معارف منتشر کرد.

غالب: لوی څارنوالی در مورد بررسی پرونده قرضداران برشنا کوتاهی می کند

dabs01۱۸ اسد، ۱۳۹۷: مسوولان شرکت برشنا می گویند که شماری از قرضداران این شرکت را با دادستانی به هدف تحقیق و بررسی معرفی کرده اند، اما دادستانی پرونده های آنان را به گونه درست بررسی نمی کند.

S5 Box